Haberler

Our University Presentation Days
Date: 16.6.2017

NUH NACİ YAZGAN ÜNİVERSİTESİ TANITIM GÜNLERİ
11 TEMMUZ - 26 TEMMUZ 2017
 
Üniversitemizin akademik programları, burs imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, yurtiçi ve yurtdışı imkânları hakkında ailelere ve aday öğrencilere detaylı bilgiler vermek üzere 11 Temmuz - 26 Temmuz 2017 tarihleri arasında "Tanıtım Günleri" düzenlenmiştir. Her gün saat 14.00’de başlayacak tanıtım programında bu yıl öğrenci alınacak bölümler tanıtılırken, adaylara meslek seçiminde yol gösterilecek, öğretim elemanları tarafından Üniversitemiz Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezi Konferans Salonunda sunum yapılarak Üniversitemiz hakkında detaylı bilgi verilecektir. 
 

 
Tanıtım Günleri Programı 
 
 
14:00  Nuh Naci Yazgan Üniversitesi genel tanıtımı.
 
14:30 Bölüm Tanıtımları: İnşaat Mühendisliği Bölümü, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü, Endüstri Mühendisliği Bölümü, Mimarlık Bölümü, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri Bölümü, Beslenme ve Diyetetik Bölümü, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü, Psikoloji Bölümü, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü, İşletme Bölümü ve İktisat Bölümü.
 
15:00 Kampüs Gezisi: Fakülteler, Öğrenci Sosyal Merkezi, Spor Salonu, Kütüphane ve Yurtlar. 
 
Adaylar, yukarıda belirtilen saatler dışında da (Saat 09:00 - 17:00 arası) Süleyman Çetinsaya Kültür Merkezinde Üniversitemiz ve Bölümlerimiz hakkında bilgi alabileceklerdir.
 
Ulaşım

 
Üniversite’ye Tanıtım Günleri boyunca, Kayseri Şehir Merkezi’nden aşağıda belirtilen saatlerde ücretsiz servis düzenlenecektir. Toplu taşımayı kullanarak Tanıtım Günlerine katılmak isteyenler, raylı sistem ile Selimiye Durağı’na gelip, saat 13.30’da Belsin’den kalkan belediye otobüsüyle Kampüse ulaşabileceklerdir. Kendi araçlarıyla Üniversitemize ulaşmayı tercih edecekler için Üniversitemizin yeri aşağıda verilen krokide belirtilmiştir. 
 
 
Tanıtım Günleri Servis Saatleri ve Hareket Yeri
 
 
Her gün saat 13:00’de Kayseri Park Alışveriş Merkezi Ana Giriş Kapısı karşısındaki otoparktan Üniversitemize hareket edilecektir. 
 
Ulaşım için iletişim telefonu: 0 532 202 47 27
 
Kampüse Ulaşım Krokisi

 

Haber Arsiv


Top