Nuh Naci Yazgan’da “Yıl Sonu Şenliği”

 

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi`nin bu yıl 1. sini düzenlediği “Yıl Sonu Şenliği” renkli görüntülere sahne oldu.

Üniversite Kampüsünde açık ve kapalı alanlarda gerçekleştirilen şenlikte öğrenciler doyasıya eğlenerek yılın yorgunluğunu attı. Etkinliğe, üniversite Mütevelli Heyet Başkanı Mustafa Nevzat Özhamurkar ve Mütevelli Heyet Üyeleri, Rektör Prof. Dr. Kerim Güney, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Nuh Naci Yazgan Üniversitesi Yılsonu Şenliği düzenleme komitesi üyeleri, yılsonu şenliğinin düzenlenmesindeki amacın; öğrencilerin yılın yorgunluğunu eğlenerek atmalarını sağlamak, tüm akademik ve idari personelin ve öğrencilerimizin katılımıyla gerçekleştirilen şenliklerde birlik, beraberlik, dayanışma ve kaynaşma duygularını pekiştirmek, diğer üniversitelerden misafir öğrenciler davet edilerek kaynaşmayı sağlamak olduğunu belirtti.

10 Mayıs Perşembe günü düzenlenen şenlik, ebru gösterileri, maket uçak gösterileri, öğrenci konserleri, şenlik yemeği, yarışmalar, oyunlar, ateş böceği ve havai fişek gösterileriyle geç saatlere kadar eğlenen öğrenciler ve katılımcılar tarafından tam not aldı.

11.05.2012 Erciyesmedya.com

 Yukarı